GalerieKnihovnaSkupina
 
Myslel sem si, už tenhle přežitek zavrhnu, ale nemohu si odpustit poděkování lidem, kteří se stali mojí oporou, nebo doslova opěrným pilířem celých stránek (nebo alespoň jedním kamenem). Doufám že sem je nijak moc nevynechal protože si myslim, že za tohle je třeba poděkovat... takže to patří i tomu zbytku, na kterej sem zapomněl.

Zvláštní poděkování
Mamka
Té musím poděkovat za to, že trpěla moje přesčasy a ponocování u počítače, a že mě v kritických situacích oživovala a to především mými oblíbenými čaji :) Pak samozřejmě za finanční podporu co se týče internetu a všech souvisejících koníčků a úchylek.

Pozn.: Její trpělivot nezná mezí a i čaje jsou čimdál tim lepší a lepší.
Máťa počmág (Martin Kvoch)
Před tímto člověkem se klaním, protože vždycky, když byl můj počítač na dně, tak pro něj nějakym záhadny způsobem sehnal tu správnou medicínu. A samozřejmě bez něj by nebyl ani ten senza software, který pokaždé odněkud vyčaruje.

Pozn.: Jo a taky musim dodat, že vždycky umí mamce poradit s nákupem dobrý elektroniky. A poslouchá tu správnou hudbu !
Poděkování
Weyzki (Kubík Vejskal :)
Si zaslouží mé poděkování, nejen za senzační obrázky v sekci galerie (kdo je ještě neviděl rozhodně se koukněte), ale především za neustálou kritiku, které se marně snažím vyvarovat stále novými vychytávkami :). No a taky drobnou pomoc při práci s Corel Photo-Paint 9.

Pozn.: Weyzki už nekritizuje, a Corel PP byl nahrazen 11-kovou verzí
Měsíček
Díky jemu jsem se vlastně dal na dělání stránek, pořádně sem se opřel do fantasy a začal jsem se šermem. Dále mu děkuji za poskytnutí jeho prací na tyto stránky a za vychytávky při výrobě kroužkové zbroje (vždycky byl o nějaký ten krok napřed).

Pozn.: Měsíc z mě neustále unikajícího důvodu všechny svoje věci smazal a v poslední době mi přijde spíše zamrznuvší až zpátečnický
Elenwen
Této autorce děkuji, že byla prvním člověkem, který na mé stránky něčím přispěl, a právě díky ní se na Elderinu rozjela sekce týkající se fantasy literatury
Laisy Finwen
Moc, moc, moc děkuji této autorce, že mi umožnila zveřejnit její práce týkající se quenji na mém webu a za další texty (konkrétně to je konverzační příručku pro líné začátečníky, elfí pohádky 1, elfí pohádky 2, elfí pohádky 3).

Pozn.: Díla od této autorky byla opravdu dobrej tah ; ) Elfština se ukázala jako dobrej magnet na návštěvníky, kteří pak zpravidla odcházejí spokojení.
Jakub Ratislav
Ačkoli se tento člověk nepodílel nijak aktivně na stránkách, musím podotknout, že práv on byl ten člověk, díky němuž jsem začal s HTML tvorbou. Navíc díky naší přátelské rivalitě týkající se webové tvorby, jsem se snažil o něco pořádnýho.
Wozniak (Bára Němejcová)
Jí patří díky nejen za fotky z Anglie, ale taky za neustálý přísun dobrý muziky, která alespoň u mě k programování neodmyslitelně paří :).
Katka M.
Jak tady u tý autorky je to vcelku jasné - díky za senza básničky a za to, že mě nežaluje za vydírání a násilí :) (stejně bych to vyhrál).
Bája (the_Balrog)
Tak zde děkuji za jednu větu která byla hned u počátku mé tvorby "Tak tady to je opravdu pěkný. Doufám, že se všechny chybějící stránky brzy doplní a přeju hodně štěstí. ^_^" (tuto větu můžete nalézt kdesi vzadu v mém starém guestbooku). No a od té doby to šlo pořád nahoru :) design, obsah, návštěvnost, úroveň.
Lys (Lysandra)
Dík, že sem konečně nalezl spřízněnou elfí duši, která umí zbavit depky :). No a samozřejmě nesmím opomenout její senzační komix ve stylu manga na http://denikvraha.jinak.cz ,který dokázal vždy zvednout náladu.

Pozn.: Hm... obávám se, že se nakazila syndromem PD (Pocit dokonalosti), a tak už nepřijímá ani konstruktivní kritiku k jejím dílům.
Yuhů (autor stránky Jak psát web)
Díky za senzační stránky, bez kterých by tento web neexistoval - Mamka kdysi přinesla domů CD s nápisem Jak psát web a tak sem začal makat.

Pozn.: Vždycky, když už si myslim, že umim všechno, vyběhnou z tý hromady kódů a písmen nějaký bugy či co a nezbejvá než se jich zbavit jak jinak než "Jakpsátwebem".
Play online poker at site of titan poker online and amazing pacific poker. Drill form to world series of poker. You can visit our notorious poker forum with many poker strategies and rules. Download our free software and start playing online poker games.